Skladník

Spoločnosť: Beef House, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Beckov (Nové Mesto nad Váhom)
Dátum platnosti ponuky: 14.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby,Technické a manuálne prierezové zamestnania

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ponúkame zamestnanie na hlavný PP , práca v chladiarenskom sklade
Miesto výkonu práce: Trenčianske Bohuslavice
Náplň práce: Práca v chladiarensko-mraziarenskom sklade, príjem tovaru, zaskladnenie tovaru, manipulácia VZV, vychystanie tovaru na základe prijatých objednávok, expedícia tovaru na rozvoz, zodpovednosť za správnosť stavu skladových zásob, účasť na fyzickej inventarizácii skladu.
Mzda: 800 - 1000 Eur (netto). Pri nástupe 800 Eur netto, po skúšobnej dobe zvýšenie platu závislé od zručnosti a výkonov pracovníka.
Mzda je vyplácaná pravidelne každý mesiac, kompletne v celej výške na účet zamestnanca.
Požiadavky na zamestnanca: chuť pracovať, zmysel pre poriadok a organizáciu, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, tímová spolupráca, lojalita, bezúhonnosť.

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Filtrovať ponuky podľa

1/2206