Recepčná/ý do hotela vo Wilderswil vo Švajčiarsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Švajčiarsko
Dátum platnosti ponuky: 20.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 recepčnú/ého do hotela s reštauráciou a v mestečku Wilderswil v časti Interlaken vo Švajčiarsku. Zmluva so zamestnávateľom. Celoročný alebo sezónny pracovný pomer
Hotel má kapacitu 38 izieb a reštaurácia pre cca. 140 hostí v interiéri a na terase a 40 miest pre hotelových hostí na raňajky a polpenzie
Nástup: ihneď alebo po dohode
Plat: 4300 CHF Brutto + 13. plat/mesiac, 2800 CHF Netto/mesiac alebo po dohode
Ubytovanie je zo začiatku poskytované zamestnávateľom v jednolôžkovej izbe v hoteli, neskôr v byte približne 1 km od hotela alebo malý apartmán 3 - 12 minút od hotela za poplatok v rozmedzí 550 - 600 CHF/mesiac. Možnosť nájsť si sám/a ubytovanie za poplatok
Strava - 1 teplé jedlo za poplatok 10 - 18 CHF/deň
Pracovná doba: 5 dní v týždni/43,5 hodín
delená alebo celodenná smena (od 08:00 do 17:00 alebo od 13:00 o 22:00 hod.)
Pondelky a utorky je reštaurácia zatvorená
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk C1 a anglický jazyk B2, pretože reštauráciu navštevuje veľa anglicky hovoriacich hostí
Náplň práce: poštová komunikácia, telefonovanie, vytváranie ponúk, registrácia/odhlásenie, rezervačný softvér, denná uzávierka, uzávierka pokladne, rezervácie, administratívne úkony, ...
- skúsenosti z gastronómie a hotelov, prax za posledné roky v zahraničí
- tímová práca, priateľskosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť
Ďalšie požiadavky:
Je potrebné si doniesť bielu košeľu, čierne nohavice/sukňu, vestu, kravatu, čierne topánky
Zamestnanci pochádzajú zo Švajčiarska, Nemecka, Portugalska, Španielska, Maďarska, Čiech, Chorvátska, Srí Lanky

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Cudzie jazyky

nemecký - vysoká: C1 a C2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206