Poradca klienta - Kancelária Allianz

Spoločnosť: Jana Chochulová
Miesto výkonu práce: Nitra
Dátum platnosti ponuky: 12.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Práca obchodného zástupcu či manažéra rozvíjajúceho svoj vlastný obchodný tím?
Časovo obmedzená ponuka grantovaného príjmu.
Na obchodníckych pozíciách určených mandátnou zmluvou ponúkame okrem zázemia silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti aj možnosť profesionálneho rozvoja a sebarealizácie, prepracovaný systém školení obchodných a manažérskych zručností, ako aj nadpriemerné finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov.

Aktuálne obsadzujeme tieto pozície:
• manažér obchodnej skupiny
• klientsky poradca/obchodný zástupca

Čo Vám ponúkame:
- portfólio zmlúv našich klientov, ktoré aktualizujete do moderného riešenia
- nadštandardný zárobok s možnosťou garancie predchádzajúceho príjmu obchodníkov až do výšky 2500 eur po dobu 18 mesiacov
- fixný bonus pre manažéra až do výšky 4000 eur
- jednorazový príspevok na agentúrnu kanceláriu vo výške od 2500 eur do 5000 eur
garancia príjmu do 1500€/ mesiac
Podmienky na uchádzača:
- ukončené min. SŠ vzdelanie
- čistý výpis z registra trestov
- komunikatívnosť

Životopis posielať na jana.chochulova@os.allianz.sk

Topoľčany , Partizánske, Nitra

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206