Hotelová chyžná + upratovačka

Spoločnosť: V + V JASNÁ, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Demänovská Dolina (Liptovský Mikuláš)
Dátum platnosti ponuky: 31.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard,Technické a manuálne prierezové zamestnania

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme nového člena do nášho energického pracovného kolektívu na pozíciu - hotelová chyžná. Ak medzi vaše priority patrí zodpovedný prístup k práci, zmysel pre detail a zároveň máte tímového ducha, možno hľadáme práve Vás ! :-)

Očakávame:
- Zodpovednosť za všetky činnosti súvisiace s čistením a prípravou hotelových izieb, kuchyne, wellness, spoločných priestorov a priestorov v areáli nášho hotela
- Postup podľa check listu, aby ste sa uistili, že celá budova je 100% čistá a pripravená pre hostí
- Poskytovanie hotelového servisu ubytovaným hosťom na vysokej úrovni
- Kontrolovanie zásob posteľného prádla, uterákov a čistiacich prostriedkov
- Hlásenie zistených závad na izbách recepcii
- Prozákaznícky prístup
- Dôkladnosť

Ostatné požiadavky:
Predchádzajúce skúsenosti s upratovaním v hotelovom zariadení sú výhodou, no taktiež nie podmienkou, radi Vás zaučíme !

Váš životopis prípadne nám môžete zaslať na našu e-mailovú adresu: info@hoteljasna.sk
Po posúdení životopisov, budeme telefonicky kontaktovať vybraných uchádzačov.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206