Odborný administratívny asistent

Spoločnosť: WEBBER LEGAL, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Prešov
Dátum platnosti ponuky: 19.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Pracovné je miesto vhodné iba pre uchádzača s vysokoškolským vzdelaním vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny po dobu najmenej 3 mesiace, nakoľko pracovné miesto je obsadzované cez národný projekt „Chyť sa svojej šance“ - Opatrenie č. 2.

Náplňou práce sú administratívne práce v advokátskej kancelárii. Súčasťou práce budú pracovné cesty po celom území Slovenskej republiky, od úspešného uchádzača sa teda bude vyžadovať schopnosť samostatne viesť osobné motorové vozidlo.

Ak nespĺňate tieto podmienky:
- vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa,
- evidencia na úrade práce po dobu minimálne 3 mesiacov,
- schopnosť samostatne viesť osobné motorové vozidlo,
prosím neposielajte nám svoje životopisy, nakoľko nesplnenie týchto podmienkou je prekážkou prijatia na túto pracovnú pozíciu.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - vysoká

Microsoft Word - vysoká

Filtrovať ponuky podľa

1/2204