Asistent/ka predaja Smartshop 4KA - Prievidza

Spoločnosť: J&M - Group, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Prievidza
Dátum platnosti ponuky: 25.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorú/ého baví práca s ľuďmi, má zmysel pre detail a je otvorená/ý novým výzvam v rámci budovania svojej kariéry. Ponúkame príležitosť spoznať zaujímavú oblasť obchodu, predaja a telekomunikačných služieb, možnosť nadobudnúť nové skúsenosti a zručnosti a na ich základe dosahovať ďalší odborný rast v našej spoločnosti.
• Aktívny predaj širokej škály špičkových produktov a moderných
technológií a služieb operátora 4KA zákazníkom na predajni
• Poskytovanie odborného poradenstva a zákaznícky servis pri
predaji, pomoc pri výbere produktov, služieb operátora 4KA a
moderných technológií
• Vedenie predajných rozhovorov, zisťovanie potrieb zákazníkov
• Vybavovanie e-shopových objednávok, príjem a výdaj
• Zodpovednosť za plnenie stanovených predajných plánov
• Preberanie a preceňovanie tovaru, dodržiavanie predpísaného
vizuálu predajne, zodpovednosť za správne označenie cien a
popisiek vystavených produktov
• Práca s pokladňou, inkasovanie hotovostných a bezhotovostných
platieb, vystavovanie dokladov o kúpe tovaru a záručných listov,
zodpovednosť za hotovosť v pokladni
• Pravidelná kontrola firemného emailu a komunikácia s internými
oddeleniami
• Práca s interným informačným systémom a skladovým
systémom ANS
• Príjem, výdaj a riešenie reklamácií
• Prijímanie a vybavovanie platených servisov, výkup mobilných
telefónov
• Podieľanie sa na pravidelných inventúrach
• Udržiavanie čistoty a poriadku na predajnej ploche a v skladových
priestoroch

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Outlook - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205