Čašník/-čka do hotela v obci Schwalmtal v Nemecku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 16.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 čašníka/-čku do hotela s reštauráciou v obci Schwalmtal v okrese Versen pri Düsseldorfe v Nemecku. Jedná sa o celoročnú prácu, na dobu určitú a po skúšobnej dobe na dobu neurčitú. Zmluva priamo so zamestnávateľom. Páry sú vítané.
Hotel je zameraný na klasickú nemeckú kuchyňu A la Carte s kapacitou 14 izieb a s miestami na posedenie v reštaurácii, so sálou pre oslavy, salónikom, terasou pre 300 osôb
-Nástup: čím skôr
Plat:
Čašník/čka 2300 € brutto
Pracovná doba: 5 dní v týždni/ 8 1/2 hodín denne
Ubytovanie je možné poskytnúť zamestnávateľom cca. 3 km od hotela a je strhávané z hrubej mzdy v sume 200 €/osoba mesačne
- strava 1 krát počas práce bezplatne, počas voľna si stravovanie zabezpečuje každý sám
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk na úrovni B2
Ďalšie požiadavky:
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii vítané
- výhodou je mať vlastné auto kvôli vzdialenejšiemu ubytovaniu
-tímová práca, komunikácia, spoľahlivosť, priateľskosť
-pracovné oblečenie poskytuje zamestnávateľ, mať so sebou protišmykovú pohodlnú obuv
Zamestnanci pochádzajú z Nemecka, Sýrie a Pakistanu

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205