Pracovník technickej podpory helpdesk TN

Spoločnosť: Slovanet, a. s.
Miesto výkonu práce: Trenčín
Dátum platnosti ponuky: 23.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Čo ťa na tejto pozícii čaká?

Do tímu technickej podpory radi privítame kolegu, ktorý chce a vie poradiť naším zákazníkom. Máš zrozumiteľný a slušný prejav v telefonickom kontakte ?
Potom neváhaj a skroluj ďalej.

Čo budeš robiť?

• Poskytovať technickú podporu zákazníkom telefonickou a mailovou formou.
• Aktívne reagovať na zákaznícke požiadavky technického charakteru (nefunkčnosť a výpadky internetu, televízie a ostatných služieb).
• Pracovať v internom informačnom systéme (zakladáš, upravuješ a ukončuješ užívateľské služby zákazníkov).
• Zadávať a koordinovať prácu externých technikov v teréne.
• Vykonávanú prácu koordinuješ s kolegami ostatných oddelení (fakturačné oddelenie, oddelenie služieb zákazníkom, technický úsek).

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft Windows - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206