Technik BOZP + PO

Spoločnosť: Detenčný ústav Hronovce
Miesto výkonu práce: Hronovce (Levice)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 7 € za hodinu
Dátum nástupu: 15.01.2023
Dátum platnosti ponuky: 14.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas počet hodín za týždeň: 10
Pracovná oblasť: Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP,Zdravotníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Vypracovanie smerníc na určenie prác a pracovísk, o poskytovaní OOPP, na určenie podmienok súvisiacich s fajčením, pre bezpečnostné požiadavky ručnej manipulácií a bremenami, pre minimálne bezpečnostné požiadavky na pracovisku
Riešenie vstupných a periodických kontrol pracovísk podľa legislatívy
Preventívne previerky BOZP, vypracovanie zápisov a návrhov bezpečnostných opatrení
Školenia BOZP
Vypracovanie dokumentácie a jej priebežná evidencia
Spolupráca pri vyšetrovaní a evidencii pracovných úrazov
Zastupovanie pred orgánmi štátnej správy v oblasti inšpekcie práce v oblasti BOZP a spolupráca s Inšpektorátom práce

Požadované vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2204