Ekonóm - účtovník

Spoločnosť: Základná škola Spišská Nová Ves, Nejedlého ulica
Miesto výkonu práce: Spišská Nová Ves
Základná zložka mzdy (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 296/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Dátum platnosti ponuky: 13.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 36
Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

spracovanie miezd a personalistiky, práca s rozpočtom, komplexné vedenie účtovníctva rozpočtovej organizácie a spracovanie účtovných závierok, práce v zmysle zákona o verejnom obstarávaní

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2204