Radca - asistentka

Spoločnosť: Okresný súd Námestovo
Miesto výkonu práce: Námestovo
Základná zložka mzdy (v hrubom): 786,50 € za mesiac
Dátum nástupu: 01.02.2023
Dátum platnosti ponuky: 10.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 30
Pracovná oblasť: Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

 Samostatná odborná činnosť na úseku výkonu súdnictva
 Samostatná odborná činnosť na úseku výkonu súdnictva v zmysle rozvrhu práce a podľa príslušných ustanovení Vyhlášky Ministerstva spravodlivosti SR č. 543/2005 Z. z. o Spravovacom a kancelárskom poriadku pre okresné súdy, krajské súdy a Špecializovaný trestný súd v znení neskorších predpisov
 Odborná príprava rozhodnutí na úseku výkonu súdnictva v zmysle platného rozvrhu práce Okresného súdu Námestovo
 Samostatná odborná činnosť vyžadujúca spoluprácu s inými organizačnými útvarmi aj mimo služobného úradu.
 vykonáva úkony asistenta senátu podľa platného rozvrhu práce Okresného súdu Námestovo a v zmysle vyhlášky MS SR č. 543/2005 o spravovacom a kancelárskom poriadku pre okresné a krajské súdy
 vedie elektronické súdne spisy a registre, kontroluje údaje z podateľne, chýbajúce údaje doplní a zažurnalizuje spis a tento bezodkladne odovzdá tajomníčke na ďalší postup a zodpovedá za obeh spisu
 lustruje žaloby a zistené údaje zapíše,
 postupne zapisuje všetky pokyny sudcu do elektronického súdne registra
 uchováva spisy senátu – termíny, kalendáre a priebežne do nich zakladá poštu
 zabezpečuje prípravu pojednávania / predvolania , sledovanie návratnosti doručeniek, ich vyhodnocovanie pre potreby voľby ďalšieho postupu, vyhotovovanie termínov, príprava zápisníc z pojednávania
 expeduje písomnosti a rozhodnutia vyššieho súdneho úradníka

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205