Skladník

Spoločnosť: ESOX - PLAST, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Uhorská Ves (Liptovský Mikuláš)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 4,50 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 09.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- príprava a výdaj materiálu na spracovanie do výroby,
- balenie hotových výrobkov podľa baliacich predpisov,
- zvážanie hotových výrobkov z výroby do skladu,
- zaskladnenie hotových výrobkov do skladových lokácií,
- evidencia toku materiálov a výrobkov do informačného systému

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Word - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206