Vedúca úseku balenia cukroviniek / Stolová majsterka

Spoločnosť: Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.
Miesto výkonu práce: Senec
Dátum platnosti ponuky: 03.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Potravinárstvo,Technické a manuálne prierezové zamestnania

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• Vedenie a koordinovanie činností priamych podriadených na pridelenom úseku, dohliadanie na bezpečnosť a disciplínu na pracovisku, plnenie plánov a noriem priamych podriadených a administrácia s tým súvisiaca.
• Budovanie a udržiavanie vzťahov medzi podriadenými zamestnancami v tíme a vytváranie pozitívnej atmosféry, motivácia zamestnancov.
• Zodpovednosť za zaškolenie a tréning nových pracovníkov, odovzdávanie skúseností a podpora nových kolegov.
• Výroba produktov na základe:
o Operatívneho plánu výroby
o Pracovných podkladov
o Kvalitatívnych požiadaviek
o Pokynov nadriadeného
• Sledovanie dodržiavania kvalitatívnych požiadaviek a predpokladov v súlade so systémom riadenia kvality, evidencia kontroly kvality v súlade so systémom kontroly kvality (Checklist, Weightcheck, Trackinglist).
• Spolupráca pri odsúhlasovaní evidencie materiálu a pri inventúrach.
• Vykonávanie rutinných nastavení strojov, hlásenie porúch strojov – požiadavky na opravy.
• Optimalizácia pracovných postupov vo výrobe s cieľom zvyšovania produktivity, redukcie prestojov a prípravných prác.
• Kontrola dodržiavania pravidiel bezpečnosti, hygieny a čistoty pracoviska.
• Plnenie ďalších operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Filtrovať ponuky podľa

1/2205