Čašník/čka s inkasom do hotela pri Bodenskom jazere Nemecko

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 01.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 7
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 čašníka/-čku s inkasom do hotela v mestečku Immenstaad pri Bodenskom jazere v Nemecku. Hotel disponuje 30 izbami a reštauráciou pre 100 hostí. Páry sú vítané.
Sezónna práca od apríla do novembra.
Zmluva so zamestnávateľom
Nástup: 1. 4. 2023
Pracovná doba:
5,5 dňa v týždni/37 - 39 hodín týždenne
Platové podmienky:
1700 Eur Netto + prepitné
- ubytovanie v jedno- alebo v dvojlôžkovej izbe a strava za poplatok 200 Eur/osoba alebo pre pár 300 - 400 Eur mesačne
Požiadavky na zamestnanca:
- ráno servis pri raňajkách, príprava nápojov, popoludní obsluha hostí, roznášanie jedál a nápojov, úprava reštaurácie, práca s pokladňou, vyúčtovanie objednávok
Úroveň jazyka:
Nemecký jazyk B1 - B2
Ďalšie požiadavky:
- zamestnávateľ nezabezpečuje pracovné oblečenie, je potrebné si doniesť
- zamestnanci hotela pochádzajú z krajín: Česko, Rumunsko, Nemecko, Rusko a Thajsko

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206