Čašník/-čka s inkasom v okrese Reutte v Tirolsku v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 09.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 3
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 čašníka/-čku s inkasom Comis de Rang do hotela v okrese Reutte v Tirolsku v Rakúsku na zimnú sezónu do konca marca. Vhodné pre páry alebo kamarátky, nakoľko je voľná iba jedna dvojlôžková izba.
Pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom
Hotel má 5 izieb a 5 apartmánov, reštaurácia má 65 miest.
-Nástup: čím skôr
-Plat:
1630€ brutto - 1474€ netto/mesiac
Pracovná doba: 6 dni v týždni/42 hodín týždenne
Ubytovanie blízko hotela (dvojlôžková izba) zadarmo a strava zadarmo počas práce.
Požiadavky na zamestnanca:
Čašník/-čka s inkasom - objednávanie, servis a zúčtovanie
Úroveň jazyka:
Čašník/-čka s inkasom - Nemecký jazyk B1-B2
Ďalšie požiadavky:
-požadované vzdelanie v odbore a pracovné skúsenosti v hotelierstve a gastonómii
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Pracovné oblečenie:
- pracovné oblečenie a obuv si doniesť sám

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205