Administratívny pracovník pre e-shop - MEZAMO.SK

Spoločnosť: Retail Success s. r. o.
Miesto výkonu práce: Žilina
Základná zložka mzdy (v hrubom): 5 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 31.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme pracovnú posilu pre náš e-shop www.mezamo.sk v Žiline. Pridaj sa k nám ako administratívny pracovník a staň sa súčasťou nášho tímu.

Ako administratívny pracovník pre e-shop budeš mať hlavnú náplň práce v príprave a balení objednávok pre našich zákazníkov a prípadnú komunikáciu s nimi a so zvyškom tímu. Tvoje úlohy budú zahŕňať prípravu balíkov na expedíciu, štítkovanie a preberanie tovaru od dodávateľov. Tiež budeš mať možnosť komunikovař so zákazníkmi prostredníctvom e-mailov a telefonických hovorov.

Ako správny kandidát pre túto pozíciu by si mal/a mať:

- Kladný vzťah k administratívnej práci
- Zodpovedný a proaktívny prístup
- Schopnosť pracovať s počítačom, najmä s e-mailovými klientami a tabuľkovými programami
- Schopnosť komunikovať efektívne so zákazníkmi a kolegami
- Schopnosť pracovať v tíme
- Zodpovedný a na detail-orientovaný prístup k práci

Ak si myslíte, že ste správnym kandidátom pre túto pozíciu a ste pripravený/á pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí e-commerce, neváhajte a pošlite nám Vaše životopisy a motivačné listy. Tešíme sa na Vaše prihlášky!

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205