Plánovač výroby

Spoločnosť: Cortizo Slovakia, a.s.
Miesto výkonu práce: Nová Baňa (Žarnovica)
Dátum platnosti ponuky: 11.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Výrobné prostredie je ti blízke a máš rád všetko do detailu naplánované? Potom hľadáme práve teba. Náš tím logistiky potrebuje posilniť o nového kolegu, ktorý už má skúsenosti na obdobnej pozícii, ale sa aj rád priučí novým veciam. Tvojou hlavnou úlohou bude:
- plánovanie výrobného procesu v rámci liniek/oddelení výrobného závodu na základe obdržaných objednávok od zákazníkov (sledovanie realizácie objednávok, určovanie priorít objednávok, riešenie prípadných problémov a urgencií)
- každodenná komunikácia so zákazníkmi, obchodnými zástupcami, prepravnými spoločnosťami ( potvrdenie objednávok, riešenie reklamácií, ...)
- vypracovanie reportov
- podpora implementácie procesných zlepšení v oddelené logistiky

Is the production environment close to you and you like everything planned in detail? You want to use your knowledge of English and communicate in it on a daily basis? Then we are looking just for you.
Our team of logistics needs to strengthen with a new colleague who already has some experience in similar position, but also likes to learn new things. Your main tasks will be:
- orders' flow management within lines/departments of plant (monitoring of order execution, prioritization, sorting out of open issues, urgencies)
- execution and control of orders within given group of clients (production capacity planning, order confirmation and communication with the customer)
- certification management whenever applicable
- customer care and complaint management (internal and external) with the aim to maintaining high level of customers' satisfaction (daily communication with clients, sales representatives, transport companies, sample management, improvement proposals),
- reporting - daily schedule, weekly schedule, schedule fulfillment as required
- support implementation of process improvements in the logistics department

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208