Koordinátor skladu / Spracovateľ objednávok

Spoločnosť: Finest Europe Distribution, s. r. o.
Miesto výkonu práce: Bernolákovo (Senec)
Dátum platnosti ponuky: 28.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme do nášho tímu zodpovedného, fyzicky zdatného a komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorá preberie zodpovednosť za náš sklad.

Skúsenosti s prácou v sklade nie sú podmienkou. U nás netreba ani skúsenosti s VZV nakoľko náš sklad je malý, takže všetko máš vždy po ruke:)

Pracovná náplň zahŕňa:
Prvá časť:
☑️ Príjem tovaru od dodávateľa / dopravcu (tovar je rozmerovo aj váhovo malý, 20x10cm, 30g, v kartónoch vážiacich á 30kg)
☑️ Vybalenie tovaru z kartónov a jeho kontrola
☑️ Práca so skenerom - naskenovanie a uloženie tovaru na police
☑️ Príprava objednávok podľa zoznamu, kompletizácia/pripravenie na odoslanie pre odberateľov / dopravcu

Druhá časť:
☑️ Kontrola kvality - skontrolovať prijatý tovar
☑️ Zaznamenať a reportovať chyby (práca v Exceli)
☑️ Vyhľadávanie produktov a ich kontrola v systéme
☑️ Zodpovednosť za poriadok v sklade

Posledná časť pracovnej náplne zastrešuje:
☑️ Objednanie dopravcu
☑️ Príprava podkladov pre dopravcu
☑️ Zabezpečenie úspešného odovzdania tovaru

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Microsoft Excel - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206