Pracovník podpory predaja

Spoločnosť: Marktwill s.r.o.
Miesto výkonu práce: Košice-Sever
Dátum platnosti ponuky: 15.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika,IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- Aktívny predaj produktov a služieb spoločnosti, najmä ekonomický software.
- Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
- Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
- Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
- Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.
- Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
- Príprava zmluvnej dokumentácie ( objednávky, zmluvy... ) spojenej s obchodnou činnosťou a s tým spojených podkladov pre účtovnú agendu

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206