Animátor/ka sezónna 2023-plat 1000€

Spoločnosť: Best Job, s.r.o
Miesto výkonu práce: Chorvátsko
Dátum platnosti ponuky: 31.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o brigádnickej práci študentov
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard,Výchova, vzdelávanie a šport

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Si študent, ktorý si hľadá prácu na leto? Alebo len túžiš cestovať, spoznávať nových ľudí, máš pozitívny vzťah k deťom a športu? Tak hľadáme práve TEBA !!!

Poď s nami spoznávať nové destinácie v Európe

Miesto práce: Chorvátsko, Čierna Hora
Termíny nástupu: 01.05.-30.09.2023
PLAT: od 800 EUR /NETTO / MESIAC, v závislosti od Vašich skúseností a schopností
BONUS 70 EUR za každý plne odpracovaný mesiac po ukončení turnusu
Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk veľkou výhodou, každý ďalší jazyk je plus.
Turnus: minimálne 3 mesiace
Požiadavky na personál: vek od 18-35 rokov, animátor by mal byť komunikatívny, empatický, energický, mal by mať chuť pracovať, mal by mať pozitívny vzťah k deťom a športu.
Pracovná pozícia: šéf animátor, športový animátor, detský animátor, allround animátor, animátor – tanečník, animátor – choreograf

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206