Operátor výroby - Nitra (1500€ + 300€ nástupný bonus)

Spoločnosť: HR Business, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nitra
Základná zložka mzdy (v hrubom): 8,50 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 13.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo,Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Čo budeš u nás robiť?
• do všetkého ťa zaškolíme
• budeš obsluhovať spoľahlivé a moderné stroje
• tvojou úlohou bude nakladať a vykladať plech/výlisok do lisovacieho alebo zváračského stroja
• pracovať budeš presne podľa pokynov a všetci budeme mať z teba radosť
• práca podľa inštrukcií a pod dohľadom majstra
• zabezpečíš plynulý chod výrobného procesu
• vďaka tebe budú automobily bezpečnejšie
• samozrejme je potrebné dodržiavať požiadavky kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia.
• pracovať budeš v 3 a 4 zmennej nepretržitej prevádzke tj. zmeny sú 8 hod alebo 12 hod podľa zaradenia a typu výroby

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205