Chyžná v Nemecku v hoteli - osobné pohovory

Spoločnosť: Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 19.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Máš chuť na zmenu v živote?
Chcel by si vyskúšať niečo nové?

Europapark Karierre Kežmarok v spolupráci s Agentúrou Pro-Staff hľadá zamestnancov pre jeden z najkvalitnejších a najlepších zábavných parkov sveta - EUROPA-PARK v Nemecku. Práca v Nemecku je bez poplatkov agentúre.

Europapark sa nachádza v južnej časti Nemecka, pri francúzskych a švajčiarskych hraniciach. Práca v Nemecku môže byť dlhodobá alebo sezónna. Europapark päťkrát za sebou dostal ocenenie "Najlepší park sveta" a získal ďalšie iné ocenenia.

Europapark má päť štvorhviezdičkových hotelov, jeden päťhviezdičkový hotel a viac ako 70 gastronomických zariadení rôzneho typu. Súčasťou Europa Parku je najväčší vodný park v Nemecku.

Pracovné pozície:
• chyžná v hoteli - 2210 € Brutto

Plat v čistom po odpočítaní dane a všetkých odvodov je (pri hrubej mzde v rozmedzí 1900 - 3500 €) cca o 20 - 39% nižšie ako brutto plat. Výška dane a odvodov v Nemecku závisí od samotnej výšky hrubej mzdy (čím vyšší plat, tým vyššie daňové zaťaženie) a takisto do akej daňovej kategórie podľa rodinného stavu spadá konkrétny zamestnanec (slobodní platia viac ako ženatí / vydaté).

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

nemecký - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2206