Koordinátor/ka zamestnávania odídencov z UA a MRK

Spoločnosť: Človek v ohrození, n.o.
Miesto výkonu práce: Zvolen
Dátum platnosti ponuky: 28.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva,Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
MÁŠ CHUŤ A ODVAHU POMÁHAŤ TÝM, KTORÍ TO NAJVIAC POTREBUJÚ? CHCEŠ ROBIŤ PRÁCU, KTORÁ DÁVA ZMYSEL?

Pridaj sa k nám a buď jedna / jedným z nás! Prispej k tvorbe a rozvoju Slovenska ako otvorenej, tolerantnej a solidárnej spoločnosti. Pomôž nám zabezpečiť chod našej kancelárie a vytvoriť príjemné pracovné prostredie pre našich kolegov a kolegyne.

AKÁ BUDE TVOJA NÁPLŇ PRÁCE A AKÉ PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI BUDEŠ MAŤ
- Bude mať na starosti regióny BBSK a ZSK
- Podlieha vedúcej programu zamestnávanie
- Spolupracuje so zamestnávateľmi, UPSVaRmi, VÚCkami, samosprávami
- Komunikuje o potrebách s regionálnymi koordinátormi a odbornými pracovníkmi BBSK a ZSK
- Komunikuje o potrebách s pracovnými poradcami
- Organizuje nábory a výbery, realizuje po dohode s centrami školenia klientov
- Sleduje zmeny v legislatíve, zúčastňuje sa odborných podujatí a stretnutí
- Monitoruje výzvy na zamestnávanie znevýhodnených a pripravuje projekty
- práca možná z kancelárie v Liptovskom Mikuláši alebo Žiliny
Zamestnanecké výhody, benefity
ČO SA TI U NÁS BUDE PÁČIŤ:
• naša spoločná práca má zmysel – vďaka nej sme schopní pomáhať konkrétnym ľuďom nielen doma, ale i vo svete
• sme výborný tím, v ktorom je radosť pracovať
• podporujeme Tvoje nápady tímovou prácou na ich realizácii
• užívame si 5 dní dovolenky navyše
• máme 3 dni sick days
• využívame flexibilný pracovný čas, vrátane možnosti využitia home office
• športujeme a relaxujeme s Multisport kartou
• máme prístup na vzdelávací portál Seduo

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
výhodou je ekonomické, sociálna práca, andragogika
Vodičský preukaz
B
Prax na pozícii/v oblasti
personalistika/sociálna oblasť
Počet rokov praxe
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti
AKO SI ŤA PREDSTAVUJEME:
- máš vzdelanie v odbore ako manažment, ekonómia alebo sociálna práca úrovne:
- máš min 3 roky pracovné skúsenosti v
koordinovaní úloh a tímu
- projektový manažment v rámci neziskového sektoru je pre Teba výhodou
- vieš analyzovať a riešiť problémy, organizovať a plánovať prácu a dodržiavať termíny
- máš výborné komunikačné zručnosti, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
- Tvoje myslenie je „open mind“ - otvorené so schopnosťou adaptability, flexibility
- ovládaš Microsoft Outlook, Microsoft Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni
- pri práci si iniciatívny/a, samostatný/á, spoľahlivý/á a zodpovedný/á so zmyslom pre detail a systematickú prácu

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Filtrovať ponuky podľa

1/2205