Prístrojový špecialista/tka - Trenčín

Spoločnosť: Quality of life Slovakia s.r.o.
Miesto výkonu práce: Trenčín
Dátum platnosti ponuky: 19.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Zdravotníctvo,Remeslá a osobné služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Čo budete u nás robiť?

- Hľadáte prácu, ktorá má skutočne zmysel? S nami budete pomáhať ľuďom, zlepšovať ich životy. Našim klientom pomôžete na ceste za lepšou postavou.

Čo od vás očakávame?

- Nadšenie a disciplínu. Ponúkame skvelé služby a vďaka vášmu nadšeniu a disciplíne budeme spoločne meniť životy našich klientov k lepšiemu.
- Radi sa rozprávate s ľuďmi, pomáhate im a doťahujete veci do konca? Presne vás hľadáme.
- Radi pracujete s počítačom? Túto záľubu u nás využijete.
- Dochvíľnosť a pracovitosť. Našim klientom pomáhame v rámci otváracích hodín podľa objednávok.

Napíšte nám, nech Vás môžeme pozvať na osobné stretnutie :-)

Nezabudnite zaslať Váš životopis a s Vašim súhlasom fotografiu.
Zamestnanecké výhody, benefity
Čo u nás získate?

- U nás si môžete vybrať, či budete pracovať na hlavný pracovný pomer, alebo živnosť.
- Pracovať s nami budete v samostatnej a skvele vybavenej kancelárii.
- Budete mať dobrý pocit z toho, že vaša práca má zmysel.
- Všetkých kolegov v našom tíme si veľmi vážime a preto vás aj riadne odmeníme.
- Čaká vás vynikajúci kolektív s veľkou dávkou elánu, kde 100% nasadenie je odmenené skvelými benefitmi.
Informácie o výberovom konaní
A tu sú dôvody, prečo o tejto ponuke nepochybovať a hneď poslať svoj životopis práve nám.
1. Sme jednotka na trhu- sieť 85 poradní Nutriadapt na SK, CZ a PL. Tým sa nechceme chváliť , naopak je to drina a znamená to zodpovednosť voči našim klientom i zamestnancom a podľa toho sa k nim chováme.
2. Ponúkame najviac ucelený a prepracovaný systém vzdelávania zamestnancov v českej a slovenskej republike. Budete sa môcť oprieť o tým predných odborníkov v oblasti výživy a lekárstva.
3. Ponúkame vám istotu fixnej mzdy + odmeny.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
masér/ka alebo kozmetik/čka
Ostatné znalosti
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- príjemné vystupovanie voči klientom
- pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu
- znalosť v obore zdravia a dietológie
- ochotu a schopnosť neustále sa vzdelávať

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2208