Obchodný zástupca pre online marketingové služby

Spoločnosť: Verteco digital services, s. r. o.
Miesto výkonu práce: Žilina
Základná zložka mzdy (v hrubom): neuvedená (práca na živnosť)
Dátum platnosti ponuky: 24.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Obchodný zástupca by mal hľadať nové príležitosti na predaj, vytvárať a udržiavať vzťahy s existujúcimi zákazníkmi a pripravovať prezentácie a obchodné návrhy potenciálnym zákazníkom. Mal by aktívne pracovať na aktivitách vrátane propagácie, komunikácie s potenciálnymi zákazníkmi a zabezpečovania spätnej väzby od zákazníkov.

Bude tiež zodpovedný za získavanie nových zákazníkov a monitorovanie výsledkov predajných aktivít. Reprezentant by mal tiež pomáhať pri vypracovávaní ponúk, poskytovaní technickej podpory zákazníkom a získavaní spätnej väzby od zákazníkov. Mal by tiež monitorovať trh a podnikať kroky na zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Internet - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206