Vodič VZV - Teplička nad Váhom (možnosť zaučenia)

Spoločnosť: BEE Group, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Teplička nad Váhom (Žilina)
Dátum platnosti ponuky: 15.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 24
Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel),Technické a manuálne prierezové zamestnania,Logistika, skladovanie a poštové služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Pre logistickú spoločnosť v Tepličke nad Váhom hľadáme vodičov VZV, možnosť zaučenia a vybavenia preukazu VZV, + špeciálny bonus za zaškolenie 30€ počas skúšobnej doby

Spoločnosť pôsobí v oblasti automobilového priemyslu a zabezpečuje logistiku pre žilinskú automobilku.

Priemerná mesačná mzda 1200€/mes. (brutto) + príplatky za zmennosť, nadčasy v zmysle Zákonníka práce.

Hrubá základná mzda 840€ brutto (počas skúšobnej doby), 870€ brutto po 3 mesiacoch + príplatok za zodpovednosť 70€ brutto + dochádzkový bonus 30€ brutto + príplatky za poobednú a nočnú zmenu, za nadčasy, kvartálne bonusy, letný a zimný bonus

+ možnosť záloh
3 zmenná prevádzka

Pracovná náplň zamestnanca spočíva v nakladaní, balení, vybaľovaní a expedícii tovaru a iného prideleného skladového materiálu, vykonáva sa aj manipulácia s príslušným materiálom, montáž dielov, pomocné práce v sklade, obsluha, vedenie vysokozdvižného vozíka, presun skladového materiálu v rámci pridelených pracovísk, starostlivosť o pridelené pracovné prostriedky a techniku, plnenie iných úloh podľa pokynov zamestnávateľa (platná licencia na VZV - W1, 1.tr. - elektrické vozíky výhodou, ale nie podmienkou)

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205