Vodič nákladného auta s návesom C+E - Teplička nad Váhom

Spoločnosť: BEE Group, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Teplička nad Váhom (Žilina)
Dátum platnosti ponuky: 15.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 24
Pracovná oblasť: Doprava

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ponúkame prácu pre vodiča nákladného auta s návesom v areáli žilinskej automobilky v Tepličke nad Váhom.

Požiadavky:
vodičský preukaz sk. C + E, digitálna (tachografová) karta vodiča, platný preukaz o psychickej spôsobilosti, platný preukaz o zdravotnej spôsobilosti, kvalifikačná karta vodiča

MZDA: priemerná mzda (bez nadčasov) je 1250€ /mesiac (brutto) sa skladá z:
870€/mesiac základná mzda
+175€ príplatok za zodpovednosť
+30€ dochádzkový bonus

+ Mzdové zvýhodnenie z priem. zárobku najmenej : 25 % v prípade práce nadčas
50 % v prípade práce nadčas počas soboty
100 % v prípade práce v nedeľu a cez sviatok
+1,7€/hod. pri nočnej práci
+0,4€/hod. pri poobednej práci

Ďalšie Výhody a BONUSY:
- Dovolenkový bonus vyplácaný polročne vo výške 0 - 50 % základnej mzdy v prípade splnenia príslušných podmienok v závislosti od dĺžky trvania pracovného pomeru a dochádzky za rozhodujúce obdobie 1.12. - 31.5. príslušného roka,
- Vianočný bonus vyplácaný polročne vo výške 0 - 60 % základnej mzdy v prípade splnenia príslušných podmienok v závislosti od dĺžky trvania pracovného pomeru a dochádzky za rozhodujúce obdobie 1.6. -30.11. príslušného roka,
- Ostatné prémie ako napr. Výrobný bonus vyplácaný kvartálne (30 % zo základnej mzdy a príplatku za zodpovednosť), Špeciálny bonus za prácu počas výrobných sobôt, nedieľ a sviatkov vyplácaný kvartálne, prípadne iné prémie, pokiaľ nám prostriedky na vyplatenie poukáže hlavný klient našej spoločnosti.

Stravné lístky poskytujeme v hodnote 4,50 €.

Možnosť využitia AUTOBUSOVEJ DOPRAVY KIA z celého Žilinského kraja! (zamestnanec si hradí len 30% z ceny dopravy)

V prípade záujmu zašlite svoj profesný životopis na personal@beegroup.sk alebo nás navštívte osobne : BEE Group, D. Dlabača 28, 010 01 Žilina, pri autobusovom nástupišti, nad predajňou Coop Jednota (t.č. 0907 677 775, 0948 303 636)

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Filtrovať ponuky podľa

1/2205