Vrátnik informátor

Spoločnosť: Štátna vedecká knižnica v Košiciach
Miesto výkonu práce: Košice-Staré Mesto
Základná zložka mzdy (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 296/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Dátum nástupu: 01.03.2023
Dátum platnosti ponuky: 03.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas počet hodín za týždeň: 25
Pracovná oblasť: Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Zabezpečovať dozor v objektoch knižnice
Poskytovať informácie používateľom alebo návštevníkom knižnice a ich usmerňovanie, navigovanie v rámci objektu a uloženia osobných vecí do šatne
Požičiavať kľúče od uzamykateľných miestností k tomu oprávneným osobám
Zabezpečovať odkódovanie a zakódovanie objektov prostredníctvom Elektronickej zabezpečovacej signalizácie (ESZ),
Kontrolovať objekty pred zapnutím ESZ (prítomnosť osôb, uzatvorenie okien, zhasenie svetiel, kontrola sociálnych zariadení)

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Filtrovať ponuky podľa

1/2204