Animátor v Grécku a na Cypre - Pohovory

Spoločnosť: Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Miesto výkonu práce: Grécko (Kos, Rodos, Kréta, Korfu)
Dátum platnosti ponuky: 24.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o brigádnickej práci študentov
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

PRIPRAVENÝ NA SLNKO, ZÁBAVU, PLÁŽE, NOVÝCH ĽUDÍ A KOPEC ZÁŽITKOV?

Pre našich zahraničných partnerov hľadáme hotelových animátorov do Grécka a na Cyprus na sezónu 2023.

Chceš cestovať bez rizika? Staň sa nezávislým a získaj skúsenosti mimo domova so zamestnaním, ku ktorému patrí ubytovanie, strava, plat, poistenie a garancia práce.

Chceš sa naučiť jazyky v medzinárodnom tíme? Môžeš žiť a pracovať s mladými ľuďmi z celej Európy.

Chceš premeniť zábavu na svoju prácu? Rob to, čo ťa baví. Športuj, tancuj a stretávaj nových ľudí všade, kde ťa napadne.

Zisti, že nemáš žiadne hranice. Nikto učený z neba nespadol. Získaš dôveru v seba, naučíš sa pracovať v tíme a rozhodovať sa. Uvidíš, že dokážeš robiť veci, o ktorých by si predtým pochyboval.

Ľudia na prázdninách sú vždy na správnej vlne, čo znamená neustálu zábavu.
Ty budeš ten, kto im pomôže prežiť nezabudnuteľné prázdniny!

TAK VITAJ VO SVETE ANIMÁCIÍ!

Úlohou animátora je:
- zapája sa do rôznych animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.
- organizuje športové turnaje a aktivity v priebehu dňa (aerobik, gymnastika, volejbal, stolný tenis, biliard) a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch.
-organizuje program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, večernú animáciu pre deti a dospelých v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéf animátora.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

nemecký - pokročilá: B1 a B2

francúzsky - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2205