Klientsky a administratívny pracovník - Žilina

Spoločnosť: ADDAMARRUNEX, s. r. o.
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum platnosti ponuky: 21.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Klientsky poradca Uniqa poisťovne a.s. v Žiline.
Do novo otvorenej pobočky v Žiline vyberáme 2 obchodníkov. Máš v sebe ducha obchodníka? Rád/rada komunikuješ s ľuďmi a nebojíš sa klásť otázky? Ak si odpovedal/a na všetky otázky áno, si skvelý typ do nášho tímu. Čakajú Ťa u nás nadštandardné finančné ohodnotenie.
Byť členom/členkou nášho tímu nevyžaduje žiadne špeciálne vzdelanie. Vítame u nás skúsených finančných poradcov, bankárov a obchodníkov, ale ak ešte prax nemáš, nevadí. U nás Ťa na to pripravíme celkom od začiatku.

Silná a neustála podpora manažérky tímu, nápomocní a priateľskí kolegovia a profesionálny a ľudský prístup našich lektorov ti pomôže:

• rýchlo sa zorientovať v Uniqa produktoch a službách,
• naučiť sa komunikovať a pracovať s klientom a rozpoznávať jeho potreby,
• stať sa partnerom mnohým klientom, ktorí potrebujú pomoc zorientovať sa vo svete financií a poistných produktov

V čom sa odlišujeme a prečo prísť k nám?

Uniqa poisťovňa je neustále rozvíjajúca sa a silnejúca poisťovňa na trhu, ktorá má významné meno po celom svete.. Patrí k najinovatívnejším poisťovniam a ty získaš možnosť pracovať a budovať kariéru obchodníka práve pod jej značkou. Dôkazom kvality sú mnohé ocenenia udelené odborníkmi v rôznych kategóriách. Staneš sa poradcom a sprievodcom pre našich klientov v každej ich životnej situácii aktívnym hľadaním a ponúkaním riešení s ich financiami.
Na pobočke sme jeden tím – obchodné plány plníme spoločne a vzájomne sa podporujeme. Rozšíriš si tiež odbornosť a získaš skúsenosti, ktoré využiješ v Tvojej kariére.

PRESVEDČ SA O VÝHODÁCH PRÁCE V Uniqa poisťovni NA VLASTNÉ OČI.
Daj nám o sebe vedieť a na osobnom pohovore si vysvetlíme systém práce, oceňovania a benefitov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

• minimálne SŠ vzdelanie s maturitou,
• baví ťa komunikovať ,
• si priateľský/á a vieš pracovať individuálne aj v tíme,
• máš v sebe ducha obchodníka,
• chceš hľadať to najvhodnejšie riešenie pre klientov,
• si ochotný/á na sebe pracovať a rozvíjať sa
• vítané sú u nás aj mamičky s malými deťmi

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2208