Vedúci pracovník do dielne Peelo

Spoločnosť: unbound s. r. o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Lamač
Dátum platnosti ponuky: 17.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Textilná a odevná výroba

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

V Peelo vyrábame znovupoužiteľné voskové obaly na potraviny a do našej malej dieľne v Lamači hľadáme šikovného vedúceho pracovníka, ktorý dohliadne na chod dieľne.

Tvojou hlavnou úlohou bude:

- Vedenie menšieho tímu v dielni v rámci jednozmennej dennej prevádzky.
- Zabezpečenie plynulého chodu prevádzky, kontrola a dohľad nad aktivitami v rámci dielne.
- Zodpovednosť a dohľad nad výrobou tovaru, jeho balení a expedície.
- Nastavovanie procesov, aby výroba a expedícia prebiehali efektívne a načas.
- Koordinácia príjmu a výdaja tovaru.
- Zodpovednosť za komunikáciu s dodávateľmi kuriérmi.
- Zabezpečenie čistoty a hygieny.

Požiadavky:
- Skúsenosť s vedením malého tímu (nemusí byť nutne vo výrobe).
- Skúsenosť vo výrobe, logistike alebo v sklade je výhodou.
- Hľadáme niekoho, na koho sa môžeme spoľahnúť, k práci pristupuje zodpovedne a organizovane.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Počítače

Microsoft Excel - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206