Raňajkový čašník/-čka do hotela v obci Strass v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum nástupu: 01.05.2023
Dátum platnosti ponuky: 04.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 6
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 raňajkového čašníka/-čku a večer umývača riadu v jednej osobe do hotela v obci Strass v okrese Vöcklabruck v hornom Rakúsku. Hotel disponuje 22 izbami a v reštaurácii je 50 miest pre hostí. Jedná sa o sezónnu prácu od mája do októbra. Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Nástup: 01.05.2023
Mzda:
1580€ Netto/mesiac
Pracovná doba:
Raňajkový čašník/-čka: delené smeny / 40 hodín/týždeň
Ubytovanie je v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou, k dispozícii kuchyňa pre personál s vybavením v hoteli, zabezpečené zadarmo, strava zabezpečená zadarmo.
Jazykové požiadavky:
Raňajkový čašník/-čka: Nemecký jazyk B1-B2
Pracovná náplň:
Raňajkový čašník/-čka: obsluha hotelových hostí, prijímanie objednávok, blokovanie objednaných nápojov, príprava stolov, upratovanie stolov, vo večerných hodinách výpomoc pri umývaní riadov
Doniesť si pohodlnú obuv a čierne nohavice (čašníci), tričká a polokošele zabezpečí zamestnávateľ.
K dispozícii je pre zamestnancov hotelový bazén.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206