Operátor výroby na 12-hodinové zmeny v Strečne

Spoločnosť: ADECCO Slovakia, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Strečno (Žilina)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 4,94 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 07.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 9
Pracovná oblasť: Chemická výroba a farmácia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ste absolventom bez praxe? Nevadí naučíme Vás to!
Máte skúsenosti? Ukážte sa!
Hľadáte stabilné miesto? U nás ho nájdete!

Práca pre švajčiarsku spoločnosť, ktorá patrí medzi svetových lídrov vo výrobe kuchynských drezov:

• obsluha strojov na výrobu kameninových drezov,
• výroba drezov (cca 15-20kg drezy - práca vhodnejšia pre MUŽOV!)
• zabezpečenie navažovania pieskov a aditív pre prípravu zmesi na výrobu drezov
• príprava a plnenie zmesi na prípravu drezov do polymerizačných foriem
• kontrola výroby drezov
• vizuálna kontrola kvality drezov po vybratí z formy

• miesto výkonu práce Strečno
• stabilná práca na hlavný pracovný pomer
• práca v nepretržitej prevádzke (12 hod. zmeny R/N/2V)

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205