Recepčný/-á v hoteli v obci St. Jakob in Defereggen, Rakúsko

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 07.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 3
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 recepčného/-ú do 4* hotela v obci St. Jakob in Defereggen v Tirolsku v Rakúsku. Hotel disponuje 28 izbami. Práca na do konca apríla. Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Nástup: Ihneď
Platové podmienky:
Recepčný/-á: 1700€ Netto/mesiac - 5 alebo 6-dňový pracovný týždeň
Ubytovanie v hoteli, pre páry neďaleko hotela zadarmo, strava aj počas voľných dní zadarmo.
Jazykové požiadavky:
Recepčný/-á: Nemecký jazyk B2
Pracovné požiadavky:
Recepčný/-á: prax v odbore, starostlivosť o pridelených hostí, check-in a check-out, vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, administratíva, práca s finančnou hotovosťou a hotelovým systémom
Pracovné oblečenie je potrebné si doniesť, recepčný/-á - čierne nohavice/sukňa, blúzka/košeľa
K dispozícii welness a fitnes.
V hoteli pracujú zamestnanci z Rakúska, Nemecka a Maďarska.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205