Vzťahový manažér pre kľúčových zákazníkov - Prešov

Spoločnosť: CBS International, SE
Miesto výkonu práce: Prešov
Dátum platnosti ponuky: 23.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Rok 2023 sa aj pre Teba môže začať tak, ako žiaden iný rok. Svet digitálnych technológií sa čoraz viac približuje do životov každého jedného z nás a to aj napriek tomu, že nie každý si to uvedomuje. Svet digitálnych technológií, umelej inteligencie a kryptomien k nám nebol nikdy tak blízko ako dnes. Práve preto sme pre Teba pripravili prácu snov s vytúženým zárobkom, pre ktorý mnohí tvoji známi cestujú ďaleko za hranice našej krajiny.

Naša spoločnosť je generálnym partnerom PRVEJ SLOVENSKEJ KRYPTOMENY "WEXO", ktorej predpredaj pred uvedením na svetové burzy začína práve v tejto chvíli. Slovenské HIGH-TECH a FIN-TECH spoločnosti už neraz vo svete dokázali zmeniť trendy a uplatniť sa na svetových trhoch. Dnes máš možnosť stať sa členom najúspešnejšieho predajného tímu 1. SLOVENSKEJ KRYPTOMENY, za podmienok ak:

- máš dobré komunikačné zručnosti
- baví Ťa predaj
- potrebuješ k úspechu kvalitný produkt/službu, ktorý ľuďom reálne zabezpečí profit či úžitok
- máš rád tímovú prácu
- si orientovaný na dosahovanie konkrétnych cieľov
- chceš REÁLNE zarábať 2000-5000 EUR mesačne

Tvoj potenciál Ti pomôžeme rozvinúť a naštartujeme Tvoju kariéru u nás.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft Word - elementárna

Internet - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2208