Invoicing Associate

Spoločnosť: Global Blue Slovakia s. r. o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Ružinov
Dátum platnosti ponuky: 08.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáš zaujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti, kde využiješ aj znalosť anglického jazyka?

Invoicing Associate bude vykonávať fakturačný proces v súlade s nastaveným harmonogramom. Hľadáme kolegynku, ktorá bude spolupracovať s našimi Processing tímami, lokálnymi pobočkami a účtovným oddelením.

Hlavnou náplňou práce je vykonávať aktivity spojené s fakturáciou a dobropisovaním v rámci Tax Free Shoppingu a zasielaním faktúr/dobropisov našim partnerom.

Budeš mať na starosti:
• proces fakturácie/dobropisovania podľa stanoveného harmonogramu
• evidenciu fakturovaných a dobropisovaných objemov
• tvorbu a aktualizáciu interných manuálov
• sledovanie odoslaných a nedoručených faktúr
• dennú komunikáciu s kolegami, lokálnymi pobočkami, účtovným oddelením a IT oddelením
• prípadný zástup kolegov z tímu

V prípade záujmu nám, prosím, pošli životopis v anglickom jazyku.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Microsoft Outlook - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Internet - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2204