Pracovník skenovania dokumentov

Spoločnosť: Global Blue Slovakia s. r. o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Ružinov
Dátum platnosti ponuky: 08.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Global Blue ponúka klientom, fyzickým osobám prevažne zo zahraničia, atraktívne zníženie ceny zakúpeného tovaru tým, že im umožňuje získať naspäť hodnotu DPH po jeho vývoze (tzv. Tax Free Shopping). Práve do Bratislavy prichádzajú denne tisícky žiadostí od turistov, ktoré je potrebné skontrolovať, digitalizovať, vyplatiť a v prípade nezrovnalostí našim zákazníkom asistovať.

Tím na oddelení skenovania má na zodpovednosti najmä skenovanie dokumentov podľa pokynov a podľa potrieb jednotlivých krajín, triedenie a vyberanie chýb zo spracovaných zväzkov a archiváciu dokumentov po ich oskenovaní.

Hlavné zodpovednosti na pozícii:
1. Skenovanie dokumentov – hlavná časť
2. Triedenie a vyberanie chýb zo spracovaných zväzkov
3. Skenovanie žiadostí
4. Kontrola správnosti oskenovaných zväzkov

Okrem výhod flexibilného pracovného času sa môžete tešiť na mladý kolektív, množstvo benefitov a neformálne pracovné prostredie.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Microsoft Outlook - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Internet - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2204