Administratívny pracovník - triedenie, registrácia a archív

Spoločnosť: Global Blue Slovakia s. r. o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Ružinov
Dátum platnosti ponuky: 08.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Spoločnosť Global Blue už viac než 40 rokov prepája turistov aj obchodníkov z celého sveta. Pred niekoľkými rokmi sme v Bratislave sústredili kľúčové administratívne aktivity a vybudovali skvelý tím, ktorý je v súčasnosti silnou oporou lokálnych pobočiek.

Hlavné ciele pozície:
• Preberanie a triedenie pošty (krabice, obálky) od kuriérov (Slovenská pošta, DHL, TNT..)
• Registrovanie pošty do databázy
• Balenie zásielok pre externé spoločnosti (manuálne)
• Archivácia zväzkov - fyzicky a systémovo
• Práca s PC, napr. s excelom, prípadne s externou databázou, kde prijímate vyžiadané formuláre, tlačíte prílohy, alebo zadávate požiadavky)

Reportovanie a spolupráca:
• úzka spolupráca so všetkými členmi Operation tímu, všetkými oddeleniami Global Blue
• úzka spolupráca s kuriérskymi spoločnosťami

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Microsoft Outlook - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Internet - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2204