Credit & Collections špecialista

Spoločnosť: AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Petržalka
Dátum platnosti ponuky: 08.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

V AT&T zakladáme nový tím špecialistov Credit & Collections, ktorí budú našimi oficiálnymi zástupcami pri jednaní s niektorými z našich top obchodných partnerov.
Počas hovoru so zákazníkmi z USA budete mať prístup k množstvu užitočných nástrojov, ktoré vám pomôžu pri vašej práci.
Vašou úlohou bude zhromaždiť zostatok, pochopiť problémy, ktorým naši zákazníci čelia, interpretovať informácie v interných aplikáciách a doviesť našich zákazníkov k úplnému riešeniu.
Samozrejme, nie každý problém sa dá vyriešiť počas vášho hovoru. V niektorých prípadoch ich budete musieť spojiť s inými odborníkmi, ktorí ich problémy vyriešia.

Vašou úlohou bude:
• Telefonická podpora AT&T zákazníkov
• Uistenie sa, že zákazník bude mať pozitívnu skúsenosť s poskytnutím správneho zákazníckeho riešenia
• Zvládnuť úlohy súvisiace s možnosťami platby, účtovaním a platbami na účet po splatnosti
• Spolupráca s ostatnými internými tímami (Fakturácia, Záväzky, Predaj, ...)
• Vybavovať prichádzajúce telefonické kontakty s obchodnými zákazníkmi
• Inkasovať dlžné účty prostredníctvom odchádzajúcich telefonátov zákazníkom alebo mailom
• Zaznamenávať údaje, zápisy a/alebo vypĺňať formuláre prostredníctvom on-line počítačového systému pri rozhovore so zákazníkmi
• Zvládať úpravy podľa potreby na riešenie nezrovnalostí, riešiť platobné podmienky a predĺženie úveru
• Vypočítavať a uvádzať úpravy, úverové/bezpečnostné požiadavky, zostatky, fakturované sumy a/alebo sadzby zákazníkom
• Prijímať potrebné opatrenia pomocou online systému na dlžných účtoch vrátane obnovenia, odmietnutia a odpojenia služby tam, kde to bude potrebné
• Vykonávať administratívnu prácu súvisiacu s týmito úlohami
• Robiť rozhodnutia, ktoré podporia spokojnosť zákazníkov a posilnia ciele spoločnosti

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft PowerPoint - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206