Kuchár do hotela v meste Grächen vo Valais vo Švajčiarsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Švajčiarsko (Kantón Valais)
Dátum nástupu: 01.05.2023
Dátum platnosti ponuky: 09.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 kuchára alebo Sous Chefa do hotela s reštauráciou v mestečku Grächen v kantóne Valais vo Švajčiarsku.
Rodinný hotel s 2 dvojlôžkovým izbami a 1 rodinnou izbou pre 10 hostí a reštauráciou a barom pre cca. 80 - 100 hostí
Celoročná práca
-Nástup: 01.05.2023
-pracovná doba 8,5 hod./denne, 5 dní v týždni
- práca na zmeny
-platové podmienky: 4800- 5500 CHF Brutto podľa pozície a skúseností
-ubytovanie je poskytované asi 10 min. pešo od hotela v byte za ca. 600 CHF/mesiac a strava (obed alebo večera podľa smeny) v reštaurácii za 120 CHF mesačne, strhávané z hrubej mesačnej mzdy.
Náplň práce:
- A la Carte reštaurácia
Požiadavky na zamestnanca:
- požadované predchádzajúce skúsenosti v gastronómii na pozícii kuchára/Sous Chefa
- tímová práca, flexibilita, priateľskosť
Úroveň jazyka:
- Nemecký jazyk na úrovni B1 - B2 (komunikatívna znalosť)
- zamestnávateľ poskytuje zástery pre zamestnancov, doniesť si rondon a protišmykovú obuv
V kuchyni pracuje 6 kuchárov zo Slovenska, Čiech, Portugalska, Rumunska a Švajčiarska
Zamestnávateľ poskytuje voľný vstup do fittness centra

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208