Konzultant O2 partnerskej predajne Žiar nad Hronom

Spoločnosť: PB TEL s.r.o.
Miesto výkonu práce: Žiar nad Hronom
Dátum platnosti ponuky: 28.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Aká bude vaša rola v tíme?
Čo bude náplňou vašej práce?
Aktívny predaj produktov a služieb zákazníkom
Byť inšpiráciou pre zákazníkov a ukázať im ponuku produktov a služieb
Pomáhať s riešením ich požiadaviek a potrieb
Keď bude voľnejšie, čaká vás trochu administratívy a agendy spojenej s predajom a následným zákazníckym servisom, ale nič zložité
Čo od vás čakáme?
Moderné technológie vedia zlepšiť život nám všetkým. My v O2 to vieme a preto hľadáme technických nadšencov, ktorí majú skúsenosti s najmodernejšími vychytávkami a denne ich používajú.

Ozvite sa nám, ak odpoviete ÁNO na väčšinu týchto otázok:
Často používam aplikácie v smartfóne alebo tablete a hľadám stále nové
Viem komunikovať s ľuďmi, nebojím sa ich osloviť a ponúknuť im vhodnú službu
Technológie sú súčasťou môjho života a rád/rada o nich rozprávam
Som aktívny/a baví ma učiť sa nové veci
Mám otvorenú myseľ a som pripravený prijímať nové výzvy
Zaujímam sa o potreby zákazníka a nebojím sa mu predať, čo potrebuje
Mám vo vrecku maturitné vysvedčenie
Som časovo flexibilný/á a pracujem na maximum
Moja predchádzajúca predajná skúsenosť môže byť výhodou
Anglický jazyk výhodou

Ak ste ochotný na sebe pracovať, učiť sa a zároveň sa v práci s kolegami aj zabaviť, chceme práve vás.
Čo vám ponúkame?
Základná mesačná mzda:
850 €/btto po 3. mesiacoch 950€/btto
U nás navyše:
pre predajcu je najdôležitejší predaj, a preto vás zaň radi odmeníme navyše – zarobiť si môžete v priemere 1 650 eur/brutto vrátane provízii+ ďalšie možnosti ohodnotenia. Vo finále ale všetko záleží od vašej šikovnosti.

Ďalšie výhody:
Priateľský a dynamický kolektív
Výborná pracovná atmosféra
Podporíme ťa v tvojom kariérnom raste
Rozvoj technických zručností (O2 Guru)
Výhody formou motivačných súťaží
Ďalšie vzdelávanie a rozvoj

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Outlook - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205