Čašník/čka do 4*hotela v stredisku Lech am Arlberg v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 14.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 3
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 čašníka/čku s inkasom do 4* rodinného hotela v lyžiarskom stredisku Lech am Arlberg v Tirolsku v Rakúsku. Zimná sezónna práca do konca apríla 2023. Hotel je otvorený len cez zimnú sezónu. Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Nástup: ihneď
Plat: 1700- 2100 EUR Netto v závislosti od skúseností a jazykových znalostí
Prepitné je delené na konci mesiaca medzi zamestnancov a každý čašník s inkasom sa rozhodne koľko dá z prepitného pomocným čašníkom
Pracovná doba: 6 dní v týždni/54 hodín týždenne
Práca na smeny s Zimmerstunde poobede
- ubytovanie je v hoteli v jednolôžkovej izbe so sprchou, WC, TV, WIFI zadarmo a strava 3 x denne aj počas voľných dní zadarmo
- Jedná sa o hotel s polpenziami a A la Carte (v salóniku zhruba pre 29 hostí)
Náplň práce:
- obsluha hostí, servis, prijímanie objednávok a zúčtovanie, roznášanie jedál a nápojov, príprava nápojov, práca s Ordermanom
- predchádzajúca prax ako čašník/čka s inkasom s Ordermanom a jazykové znalosti požadované
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B1-B2
Ďalšie požiadavky:
-Zamestnávateľ neposkytuje pracovný odev, doniesť si čierne nohavice alebo sukňu a bielu blúzku, čierne topánky
Hotel má 29 izieb pre cca. 60 hostí a reštauráciu s terasou pre cca. 150 hostí. V hoteli pracujú ešte 2 hlavný čašníci a 5 pomocných čašníkov z Maďarska a Chorvátska

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205