Office assistant

Spoločnosť: Exelis s.r.o.
Miesto výkonu práce: Košice-Staré Mesto
Dátum platnosti ponuky: 14.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom,Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Riadenie chodu kancelárie, zabezpečovanie agendy, kontrola, hmotná zodpovednosť, príprava podkladov a prezentácií, reportov, organizovanie obchodných stretnutí, zabezpečovanie komplexnej starostlivosti o obchodných partnerov, vypracovávanie zápisníc z obchodných porád, vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.

Daná pozícia sa obsadzuje na základe projektu Podpora zamestnanosti vo firme Exelis s.r.o.

Hlavný cieľ projektu: Cieľom projektu je: poskytnúť uchádzačom o zamestnanie (ďalej len UoZ) udržateľné a kvalitné zamestnanie a tým zvýšiť zamestnanosť a zamestnateľnosť vrátane znevýhodnených uchádzačov o zamestnanie (ďalej len ZUoZ); udržať pracovné miesta pre UoZ a ZUoZ evidovaných na Úrade práce, naplniť špecifický cieľ 3.1.1. OP ĽZ - zvýšiť zamestnanosť, zamestnateľnosť a znížiť nezamestnanosť.
Kód projektu v ITMS2014+: 312031U311
Súhlas so spracovaním osobných údajov: V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len zákon č. 18/2018 Z.z.) súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise. Som si vedomý/a, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto informácie môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2204