Vedúci výroby okien a dverí

Spoločnosť: Stolárstvo u Kunaja, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Štrba (Poprad)
Dátum nástupu: 01.03.2023
Dátum platnosti ponuky: 28.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Stavebníctvo,Drevospracujúci priemysel

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Vedúci tímu u nás:
- koordinuje a dohliada na činnosť zamestnancov vo výrobe a rozdeľuje denné úlohy
- zabezpečuje plynulú výrobnú činnosť a plynulý chod výrobných liniek tak, aby vyrábané produkty spĺňali stanovené požiadavky kvality alebo produktivity
- sleduje plnenie výkonu a kvality vo výrobe okien a dverí
- sleduje udržiavanie čistoty a poriadku na pracoviskách, dodržiavanie BOZP a OOPP v súlade so štandardmi
- zaškoľuje nových zamestnancov v súlade s pracovným, skúšobným alebo bezpečnostným predpisom
- oboznamuje svojich ľudí s aktuálnymi cieľmi výroby a kvality a so súvisiacou dokumentáciou, plánuje dochádzku podľa potreby
- dohliada na dodržiavanie výrobného plánu
- podporuje strategické zámery spoločnosti vo výrobe okien a dverí
- vedie súvisiacu administratívu a reporting

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Počítače

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

AutoCAD - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206