Montážny pracovník Holíč

Spoločnosť: P&P Construction s.r.o.
Miesto výkonu práce: Holíč (Skalica)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 7,50 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 15.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Jednoduchšia manuálna práca vhodná pre mužov, práca s utahovačkami, meradlami.
• čítanie a porozumenie inštrukcií, mechanických, hydraulických a štandardných výkresov/schém
• porozumenie základných elektrických parametrov a ich súvislostí
• byť schopný používať hydraulické vybavenie a systémy na montáži súčiastok, ovládanie kontrolných metód a základné princípu hydraulických jednotiek
• byť schopný používať elektrické systémy a vybavenie na montáži elektrického vybavenia kabín
• znalosť požiadaviek kvality a schopnosť overiť si kvalitu svojej vlastnej práce
• v prípade potreby (podľa požiadavky vedúceho zmeny alebo manažéra výroby) je povinný pracovať ako pracovník montáže (viac v popise pracovného miesta pre pracovníka montáže)
• plnenie pracovných postupov podľa stanovených pracovných inštrukcií
• plnenie bezpečnostných pravidiel a použitie osobných ochranných pracovných pomôcok
• plnenie úloh zadaných nadriadeným
• dodržiavanie nastavených štandardov S + 5S

Práca na jednu zmenu.

Platové podmienky:
OSVČ 7,5€
Možnosť pracovať aj na HPP
+dochádzkový bonus, príspevok na stravu.
Stravovanie priamo v podniku.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Filtrovať ponuky podľa

1/2206