Elektroinštalačný pracovník - Nemecko

Spoločnosť: HK TEAM Slovakia s. r. o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Základná zložka mzdy (v hrubom): 20 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 13.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáte si stabilnú prácu ako elektrikár?

NA TPP prijímame šikovných elektrikárov na bytovú a domovú inštaláciu s miestom výkonu práce : NEMECKO
- termín nástupu : po dohode
- ubytovanie zabezpečené
- stabilná práca zabezpečená počas celého roka
- pracovná doba: PONDELOK-SOBOTA
- pracuje sa 10-11 hod. denne
- turnusová práca

Špecifikácia práce:
bytové inštalácie luxusných bytových domov

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY, ZRUČNOSTI A POŽIADAVKY na uchádzača:
- vlastniť elektrik. certifikáty: § 21,22,23
- prax s domovou a stavebnou inštaláciou
- nemecký jazyk nie je podmienkou, ale výhodou
- vlastné náradie
- manuálna zručnosť
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
- dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
- zodpovednosť za pridelené firemné vozidlá a poriadkumilovnosť na pracovisku ako i na ubytovacích zariadeniach

OHODNOTENIE
- 18 - 20eur/hod netto - podľa praxe a znalosti nemeckého jazyka

Ak Vás ponuka zaujala zašlite ŽIVOTOPIS na e-mail:
praca@hkteam.sk
Alebo : +421 950 200 900
( Podrobnejšie informácie sa dozviete na čísle )

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Filtrovať ponuky podľa

1/2206