Technický pracovník - GIS špecialista

Spoločnosť: SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
Miesto výkonu práce: Bratislava-Karlova Ves
Dátum platnosti ponuky: 12.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Vodné hospodárstvo a vodárenstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Skúsenosti s prácou v GIS na úrovni:
• Editácia údajov – tvorba nových údajov a editácia už vytvorených údajov (topologicky správne).
• Vizualizácia (tvorba kompozícií a kartograficky správnych výstupov).
• Základné priestorové analýzy (vektorové – pre riadené výbery a rastrové základné v rámci mapovej algebry / znalosť systému ArcGIS výhodou).
• Základné znalosti práce v SQL (pre využitie v priestorových analýzach).
• Schopnosť spolupracovať (tímovej práce) a snaha sa vzdelávať.
• Úlohy v rámci činností odboru (vyjadrovacia a posudková činnosť k územným plánom, dielčie úlohy na vodohospodárskych štúdiách, .....).

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205