Vedúca/-i recepčných do 4*hotela v Hinterglemm v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 16.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 6
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 vedúcu/-eho recepčných do 4* hotela v meste Hinterglemm v Salzburskom regióne v Rakúsku na sezónnu prácu - zimnú na dokončenie sezóny do apríla alebo na letnú od mája do októbra
-Nástup: ihneď alebo od mája
-pracovná doba 5 alebo 6 dní v týždni/40 - 48 hodín podľa pozície
-Plat:
vedúca/i recepčných - 2000 - 2200 € Netto/mesiac (5 dni v týždni/40 hodín týždenne)
Platové ohodnotenie závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností, jazykových znalostí, 13. a 14. plat
Ubytovanie a strava vedľa hotela cca. 20 minút pešo v ubytovaní pre zamestnancov pre jednotlivcov v jednolôžkovej, pre páry v dvojlôžkovej izbe so sprchou a WC, WIFI zadarmo a strava aj počas voľných dní zadarmo
Úroveň jazyka:
vedúca/i - Nemecký a anglický jazyk B1-B2
-Požiadavky na zamestnanca:
- požadované predchádzajúce pracovné skúsenosti a prax na pozíciách
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Pracovné oblečenie poskytuje zamestnávateľ zadarmo, mať so sebou čierne nohavice a pohodlnú čiernu obuv (recepčný)

Jedná sa o nový štvorhviezdičkový nadštandardný rezort uprostred salzburského regiónu s apartmánmi, reštauráciou, seminárnou miestnosťou, s nádherným wellness centrom so saunami, vyhrievaným vonkajším bazénom a relaxačným priestorom.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2205