Lekár, Villach, Rakúsko

Spoločnosť: ALSES, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko (Villach)
Dátum platnosti ponuky: 20.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

▶️Práca pre lekárov v Rakúsku, Villach
▶️Pre súkromnú kliniku vo Villachu hľadáme všeobecných lekárov, alebo lekárov internej medicíny.
▶️Ročný plat vo výške 120 000 Eur
▶️36 hodinový pracovný čas
▶️+20% príplatok pre lekára so špecializáciou interná medicína
▶️+10% príplatok ku mzde za quartal v prvom roku
▶️+20% príplatok za quartal v druhom odpracovanom roku
▶️Prebratie ambulancie po troch rokoch
▶️Ubytovanie zadarmo
▶️Moderný software, rozsiahle laboratórne vybavenie a ultrazvuk
▶️Potrebné uznané vzdelanie v Rakúsku, s ktorým Vám pomôžeme
▶️Platové podmienky: 10 000 - 12 000 €/ mesiac/ zam. pomer
▶️Požiadavky na uchádzača: nemecký jazyk min. úroveň B2
Viac informácií kontakt@alses.sk a na tel. čísle: +421908 999 591

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Filtrovať ponuky podľa

1/2208