Finalizátor veľkoplošnej tlače - zvárač PVC plachiet

Spoločnosť: Bittner print s.r.o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Ružinov
Dátum platnosti ponuky: 20.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Polygrafia,Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu na dokončovacie práce v digitálnej tlači, ktorého náplňou práce bude:
Ručne orezávať vytlačené PVC plachty. Zvárať PVC plachty na vysokofrekvenčnej zváračke. Strojovo nabíjať očká na PVC plachty.
Hotové plachty pripraviť k expedícii ( zabaliť, oštítkovať, páskovať palety).

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205